logo strony

 

Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu

Wraz ze Stowarzyszeniem Empatia przygotowaliśmy w tym roku Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu. Odbył się on między 23 a 29 maja. W większych miastach imprezy i wydarzenia miały miejsce prawie codziennie, a w mniejszych miejscowościach tak długo i intensywnie na ile wystarczyło sił
i czasu ich organizatorom.
W zeszłym roku przy okazji dnia wegetarianizmu okazało się, że zainteresowanie wegetarianizmem jest duże zarówno ze strony mediów jak i społeczeństwa. I tym razem było podobnie: http://www.viva.org.pl/index.php?id=archiwum Poza ulotkami mieliśmy spoty telewizyjne i radiowe promujące wegetarianizm i OTW: http://www.viva.org.pl/index.php?id=badz_wege Kontakt do organizatorów: cezary@viva.org.pl; 022 828-43-29, 0-502-279-920 d.gzyra@empatia.pl - 507 28 66 43 Informacje o liczbie miast, rodzaju imprez znajdują się na stronie www.empatia.pl oraz na forum Vivy! http://www.viva.org.pl/forum/viewtopic.php?t=806 Partnerzy akcji:
- Fundacja "Pożywienie darem serca" http://www.fpds.org.pl/ - Polski Czerwony Krzyż http://www.pck.org.pl/ - Wegetariański Świat http://www.wegetarianski.pl - Sklep Greenplanet.pl http://www.greenplanet.pl - Restauracja Biosfeera http://www.biosfeera.com Patroni medialni:
Telewizja TVP3; Radio TOK FM Ulotka strona1, strona2
http://wegetydzien.pl/ www.viva.org.pl/index.php?id=badz_wege (spoty radio, TV)

 

Instagram

 

 

 

Produkty dla wegan i wegatarian